...
19 lat doświadczenia

Najnowocześniejsze rozwiązania
dla Twojego domu i biznesu.

Priorytetem naszej firmy jest spełnienie wymagań i oczekiwań klientów. Osiągamy to przez wysoką jakość oferowanych produktów, przystępną cenę oraz dogodne terminy realizacji. Realizujemy wszelkie konstrukcje zaproponowane przez Klienta. Ponadto proponujemy ciekawe rozwiązania, jesteśmy do pełnej dyspozycji naszych Klientów zgodnie z ich oczekiwaniami.

...

Innowacje

Najnowocześniejsze rozwiązania dla Twojego domu i biznesu.

Wyprzedzamy rynek wprowadzając do naszej oferty najnowsze rozwiązania technologiczne. Bogata oferta oraz precyzja wykonania sprawiają, że produkty BUDOPLAST wyróżniają się wyglądem i najwyższym stopniem estetyki, stając się prawdziwą wizytówką budynku.

Rossmann Centrala

Łódź

Jakość

Najwyższa jakość oferowanych produktów i usług.

Zajmujemy się koordynacją prac na każdym etapie: projektowania, produkcji oraz montażu, dlatego oferowane przez nas wyroby są najwyższej jakości. Stolarka produkowana jest w oparciu o najnowocześniejsze systemy. Pracujemy nad udoskonalaniem naszej oferty, tak aby spełniać nawet ponadprzeciętne wymagania.

Hala 100-lecia Cracovia

Kraków

Profesjo
nalizm

Szanujemy Twój czas.

Nasza firma składa się z wykwalifikowanej oraz doświadczonej kadry pracowników, co gwarantuje wysoką jakość wyrobów. Oferujemy wsparcie techniczne oraz doradztwo w doborze najlepszego rozwiązania dostosowanego do indywidualnych potrzeb Klienta. Nasza firma to gwarancja starannie wykonanej nawet najbardziej skomplikowanej konstrukcji.

Dom jednorodzinny

Jasło
19lat doświadczenia
258 klientów
420 realizacji

BUDOPLAST istnieje od 2001 roku, posiadamy własne zaplecze produkcyjno-biurowe, park maszynowy, transport oraz kadrę wykwalifikowanych pracowników.

Zajmujemy się produkcją stolarki aluminiowej, okien, drzwi, rolet i krat rolowanych, wykonujemy
fasady, świetliki, ogrody zimowe, witryny oraz zabudowy aluminiowo-szklane i całoszklane w
oparciu o nowoczesne opatentowane systemy (ALUPROF, ALIPLAST, GEZE, DORMA, AXALUX ) posiadające
wszelkie wymagane aprobaty i certyfikaty.

Dowiedz się więcej
Zobacz co mówią o nas nasi klienciZobacz co mówią o nas nasi klienci
' '

Nasi Partnerzy

© Budoplast 2024
Realizacja: indemi.pl