' '

Wszelkie prace zostały zrealizowane z należytą starannością i dokładnością wykonania, zgodnie z wytycznymi zawartymi w umowie i dokumentacji budowlanej. Montaż odbywał się terminowo, zgodnie z harmonogramem, a współpraca przebiegała bezproblemowo. Dotrzymane zostały wszystkie terminy pośrednie jak i ostatecznego odbioru.

Należy podkreślić, że firma BUDOPLAST w pełni wywiązała się z przyjętych na siebie obowiązków związanych ze zleconymi im zadaniami.

Mając na uwadze dotychczasową współpracę z przyjemnością możemy rekomendować firmę P.P.H.U. BUDOPLAST Beata Tusińska-Bania innym Zamawiającym.

C.H. CENTER – PARK w Gorlicach P.P.H.U. „COUGAR”
' '

Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane w Krośnie S.A. z siedzibą w Krośnie zaświadcza, że:
współpracuje z firmą P.P.H.U BUDOPLAST Beata Tusińska-Bania z siedzibą w Jaśle w zakresie dostawy i montażu stolarki i fasad aluminiowych, stolarki p.poż. oraz elewacji wentylowanych z płyt kompozytowych i ceramicznych.
Dotychczas firma BUDOPLAST Beata Tusińska-Bania zrealizowała na nasze zlecenie prace z ramach następujących inwestycji:
1. Budynek Hali produkcyjnej z zapleczem biurowym „SPLAST” w Krośnie
2. Budynek BANKU PBS w Krośnie przy ul. Tysiąclecia
3. Budynek handlowo- usługowy GALERIA SANOK
4. Budynek Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie
5. Budynek Jasielskiego Domu Kultury w Jaśle
6. Budynek Szpitalu przy ul. Chopina w Rzeszowie
7. Budynek Handlowo-usługowo-mieszkalny przy ul. Wita Stwosza w Rzeszowie
Na podstawie dotychczasowej współpracy możemy potwierdzić, że firma PPHU BUDOPLAST posiada odpowiednie doświadczenie, kadrę techniczną oraz zaplecze produkcyjne, co pozwala na kompleksową obsługę realizowanych tematów, od fachowego doradztwa, poprzez projekt techniczny, wykonawstwo, kompletny montaż, do dokumentacji powykonawczej z kompletem wymaganych atestów i aprobat.
Mamy przyjemność zarekomendować firmę PPHU BUDOPLAST jako solidnego i rzetelnego partnera.
Firma P.P.H.U BUDOPLAST Beata Tusińska-Bania swoim działaniem pokazała, że zasługuje na miano godnego i solidnego wykonawcy i partnera.

Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane w Krośnie S.A. z siedzibą w Krośnie
' '

P.P.H.U. BUDOPLAST Beata Tusińska- Bania, z siedzibą w Jaśle przy ul. Towarowej 29, NIP: 685-135-44-80, REGON: 492717099, wykonuje aluminiową stolarkę zewnętrzną oraz rolety i witryny wewnętrzne w sklepach firmowych ROSSMANN SDP zlokalizowanych w różnych częściach Polski.

Od roku 2011 współpraca z P.P.H.U. BUDOPLAST przebiega na podstawie umowy ramowej.

P.P.H.U. BUDOPLAST wykonuje prace z należytą starannością i terminowością oraz zgodnie z obowiązującymi normami i warunkami technicznymi.

Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z.o.o.
' '

Firma Remontowo-Budowlana Malec z siedzibą przy ul. Jodłowej 8 32-040 Rzeszotary ma przyjemność zaświadczyć, że firma P.P.H.U. BUDOPLAST Beata Tusińska-Bania z siedzibą przy ul. Towarowej 29, 38-200 Jasło dostarczała i wykonywała stolarkę okienną i drzwiową w systemie aluminiowym oraz elewację z płyt Fundermax na inwestycjach:
1. KFC DT Tarnowskie Góry, ul. Zagórska
2. KFC ILS Kraków ul. Krowoderskich Zuchów
3. KFC ILS Kraków Nowa Huta os. Niepodległości
4. KFC Katowice ul. Bracka
Z powierzonych zadań firma P.P.H.U. BUDOPLAST wywiązała się terminowo oraz zgodnie z przedstawionym harmonogramem.
Prace prowadzone były z należytą starannością zgodnie z dokumentacją techniczną, sztuką budowlaną oraz obowiązującymi normami, przepisami i wymogami BHP. Realizacja robót przebiegała pod nadzorem doświadczonej i wykwalifikowanej kadry.
Z pełną odpowiedzialnością pragniemy polecić potencjalnym Wykonawcom firmę P.P.H.U. BUDOPLAST Beata Tusińska-Bania jako doświadczonego i rzetelnego partnera.

Firma Remontowo – Budowlana Malec